Польський оператор інтермодальних перевезень Laude Smart Intermodal в 2024 році продовжить замовляти будівництво контейнери та платформ для їх перевезення, а також буде надалі розвивати приватну тягу в Польщі з можливим виїздом на територію Німеччини, Нідерландів а також України по колії 1435 мм.

Про це ЦТС розповів Олексій Гребінець, директор департаменту логістики Laude.

"В планах на 2024 рік стоїть розвиток проєкту з перевезення морських лінійних контейнерів, не виключаємо можливості та укладання контрактів з морськими лініями для організації депо зі зберігання та перевалки морських лінійних контейнерів на території ЄС, ближче до кордону з Україною на терміналі у Замості", - також додав він.

Відзначимо, що поряд з філією УЗ "Ліски", компаніями "Левада-Карго" та N'UNIT, Laude входить до числа ключових гравців на ринку залізничних контейнерних перевезень в Україні. В 2023 році польська компанія перевезла територією нашої країни 89,3 тис. TEU вантажів.

Минулого року оператор інформував, що переніс в Україну з рф і країн Центральної Азії активи вартістю 100 млн євро. Ще 250 млн євро компанія планувала інвестувати в програму економічного обміну між Україною та ЄС.

Варто також нагадати, що в 2022 році керівництво УЗ заявило, що не бачить необхідності у допуску локомотивів європейських перевізників на мережу УЗ до прикордонних станцій.