Аналітика

Нецікава блокада: Погляд на протест польських перевізників з того боку кордону

"Шокуючі фото" та "гігантські корки". Що польська преса пише про блокування українського кордону тамтешніми перевізниками?

Тотальне перезавантаження: Як війна трансформувала громадський транспорт Чернігова

Навіть в умовах війни Чернігів намагається реформувати сферу пасажирських перевезень. ЦТС та представники ГО Vision Zero поспілкувалися про поточні проблеми і шляхи їх вирішення з керівниками, відповідальними за розвиток громадського транспорту у місті.

Законодавчі зміни, дефіцит кадрів і електробуси: Як міста бачать післявоєнне відновлення громадського транспорту

Про що говорили учасники круглого столу "Розвиток електричного громадського транспорту та післявоєнне відновлення України".

Глобальні тенденції розвитку транспорту: оцінка українських фахівців (2 частина)

Яким бачать розвиток автотранспорту в найближчі роки міжнародні експерти та чи співставні ці тренди з українськими реаліями.

Глобальні тенденції розвитку транспорту: оцінка українських фахівців

Яким бачать розвиток автотранспорту в найближчі роки міжнародні експерти та чи співставні ці тренди з українськими реаліями.

П’ять питань про роботу Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури

Мустафа найєм розповів, чим займатиметься нова структура, створена на базі Держагентства інфраструктурних проектів та "Укравтодору".

Орієнтація на вітчизняне: П'ять ключових трендів розвитку наземного електротранспорту Чехії

За останні роки сумарна протяжність трамвайних та тролейбусних ліній в Чехії зросла. При цьому міста закуповують рухомий склад переважно місцевого виробництва, щоб стимулювати економіку. Як це працює?

Хибні пріоритети: Що не так з наземним електротранспортом Києва

Які основні проблеми в розвитку столичного громадського транспорту виділяють експерти, та які шляхи їх вирішення пропонують.

"Тесла" серед автобусів. Досвід німецького Золінгена, який можна втілювати й в Україні

Золінген - лідер нерейкового електричного транспорту в Німеччині. Чим його досвід може стати корисним в процесі повоєнного оновлення України?

Випробування дружби: Чому українсько-польський кордон не справляється з потоком вантажівок

Одна з черг з фур на українсько-польському кордоні сягнула 60 км. На жаль, це не єдиний затор. Хто винен і що з цим робити?

Городской транспорт Украины: Масштабы потерь

Спустя месяц после начала полномасштабной войны рф против Украины ущерб транспортной инфраструктуре нашей страны оценивается в десятки миллиардов долларов. Пострадал и общественный транспорт украинских городов, наиболее подвергшихся обстрелам и бомбардировкам оккупантов.

З паперу в цифру: П’ять питань про е-ТТН

Водородный транспорт в Украине: Есть ли шанс присоединиться к мировому тренду

Насколько реально использование транспорта на водородных топливных элементах в нашей стране и какие препятствия стоят на пути к этому.

Реформирование "Укртрансбезпеки": 7 мнений об изменениях в работе службы

Как планируют реформировать "Укртрансбезпеку" и на какие проблемные моменты в работе службы обращают внимание эксперты.

Программа обновления мостов: Как продвинулся "Укравтодор"

"Укравтодор" рассказал о промежуточных итогах Программы восстановления мостов на автомобильных дорогах общего пользования.

Становлення інфраструктури незалежної України. Велике будівництво

Масштабний проект відновлення дорожньої інфраструктури "Велике будівництво" став одним з найпомітніших етапів розвитку вітчизняної інфраструктури. Що вже зроблено і що в планах?

С миру по нитке: Где возьмут деньги, чтобы "сшить" страну новыми дорогами

В поисках новых источников финансирования обновления дорог "Укравтодор" вышел на рынок внешних займов. Что дальше?

Спорный КОД: Как привлечь финансирование на строительство обходной дороги Киева

Власти намерены привлекать финансирование на строительство Киевской обходной дороги по международному формату контрактов EPC+F. Но эксперты считают такой поход спорным. Все "за" и "против" обсудили участники дискуссии на площадке "Укравтодора".

Вырваться в Европу: Как Украина развивает приграничную дорожную инфраструктуру

В период пандемии автомобильный туризм может получить новое развитие. Готовы ли дороги в направлении границы к возможному увеличению трафика?

Электромобили наступают: Что будет с использованными батареями?

Электромобили - экологичный вид транспорта, чем и привлекают многих пользователей. Но один экологический аспект все же еще требует решения: что делать с отслужившими свой срок батареями таких авто?

Наверх