Компанія Hitachi Rail завершила поглинання компанії Omnicom - розробника бортових систем моніторингу та картографування залізничної інфраструктури, що входив до складу будівельної групи Balfour Beatty.

Про це пише ЦТС з посиланням на Railway Gazette.

Відповідну угоду між Hitachi Rail та Balfour Beatty було досягнуто у січні 2025 року.

Технічні рішення компанії Omnicom будуть інтегровані в цифрову платформу HMAX компанії Hitachi Rail, яка вже запроваджена більш ніж на 2000 поїздів у різних країнах світу.

Це дозволить виявляти у реальному часі дефекти колійної інфраструктури та контактної мережі.

Платформа HMAX, вперше представлена на виставці InnoTrans 2024 та побудована на основі Інтернету речей, штучного інтелекту та операційних технологій (OT), слугує для оптимізації перевізного процесу, скорочення споживання енергоресурсів та організації передиктивного технічного обслуговування за фактичним станом.

У ній використовуються розміщені на рухомому складі або шляху модулі периферійних обчислень, що обробляють дані, що надходять від датчиків, в реальному часі і відправляють в центри управління вже узагальнену інформацію про стан технічних об'єктів.