Південнокорейська суднобудівна група Hanwha Ocean (раніше Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering, DSME) придбала у Keppel 21,52% акцій сінгапурського розробника та виробника плавучих морських споруд Dyna-Mac Holdings.

Про це пише ЦТС з посиланням на Korea Economic Daily.

Вартість угоди склала 73,8 млн доларів.

Придбання активу дозволить Hanwha Group розширити свій бізнес у сегменті виробництва морських установок.

Власник активу Keppel заявив, що продав всі 23,91% випущеного акціонерного капіталу Dyna-Mac. При цьому 2,39% акцій придбав аерокосмічний підрозділ групи Hanwha Aerospace.

Dyna-Mac була заснована у 1990 році. Компанія спеціалізується на проектуванні та будівництві надводних модулів та споруд для морського нафтогазовидобутку. Dyna-Mac будує судна для видобутку, зберігання та відвантаження нафти (FPSO та FSO), а також плавучі установки для зрідження газу (FLNG). Dyna-Mac має у своєму розпорядженні два виробничі майданчики в Сінгапурі і одне підприємство в Китаї.

Зазначається, що південнокорейські компанії, у тому числі Hanwha Ocean, для виконання великих міжнародних угод зазвичай поєднують свої суднобудівні потужності із зарубіжними компаніями, які мають великий досвід проектування морських об'єктів.