Минулий тиждень став рекордним з виконання графіка руху пасажирських поїздів у внутрішніх перевезеннях далекого сполучення. 

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію очільника "Укрзалізниці" Олександра Камишіна.

За минулий тиждень 95% поїздів "Укрзалізниці" відправились за графіком, а 96% прибули за графіком.

"Побили також свій же минулий рекорд по денному виконанню графіка. Вчора, 19 березня, 99% поїздів відправились графіком і 99% поїздів прибули за графіком", - зазначив він. 

З початку року 93% поїздів компанії відправились вчасно, 94% поїздів прибули вчасно. 

Нагадаємо, що раніше Камишін назвав 4 лютого 2023 року рекордним днем з пунктуальності відправлення поїздів - тоді 98% пасажирських поїздів в Україні у внутрішньому сполученні були відправлені вчасно, а з дотриманням графіку прибули 97% поїздів. 

До цього рекордним днем з дотримання графіку руху і пунктуальності прибуття поїздів УЗ рназвали 15 січня 2023 року - коли 97% поїздів далекого сполучення в Україні у внутрішньому сполученні були відправлені вчасно, а з дотриманням графіку прибули 96% поїздів. До цього рекордним було 8 січня, коли пунктуальність відправки і прибуття склала відповідно 96% і 95%.

В позаминулому році Камишін інформував, що 24 листопада стало найгіршим днем для "Укрзалізниці" в плані дотримання графіку руху і пунктуальності прибуття поїздів. Це стало наслідком масованої ракетної атаки по об’єктам енергетичної інфраструктури України. В цей день тільки 37% поїздів доїхали вчасно.