Філія "Дельта-Лоцман" Державного підприємства "Адміністрація морських портів України" уклала договір на будівництво нового лоцманського катера з українським виробником.
Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АМПУ.
Вартість контракту становить 132 млн грн.
Укладення договору є черговим етапом у реалізації стратегічної програми з оновлення технічного флоту АМПУ.
Нове судно буде задіяне для забезпечення безпеки судноплавства та здійснення лоцманського проведення суден в акваторіях українських портів.
"Замовлення нового катера вітчизняного виробництва - це не лише зміцнення операційних спроможностей флоту, а й внесок у підтримку української промисловості та робочих місць в умовах воєнного стану", - зазначили в Адміністрації морських портів України.
Від початку дії воєнного стану лоцманський флот АМПУ вже поповнено трьома новими суднами, чергове замовлення стане четвертим у запланованій програмі оновлення.