Корпорація THSRC (оператор високошвидкісної лінії Тайбей - Гаосюн на Тайвані) узгодила з консорціумом HTSC з компаній Hitachi та Toshiba дизайн інтер'єрів 12 високошвидкісних поїздів нового покоління, контракт на поставку яких був підписаний у травні 2023 року. Це дозволяє HTSC приступити до виробництва 2 поїздів.
Про це пише ЦТС з посиланням на Railway Gazette.
Поїзди 12-вагонної складності будуть засновані на технологічній платформі експресів N700S, які експлуатуються в Японії на високошвидкісних лініях Сінкансен з 2020 року.
У салонах передбачені пасажирські крісла оновленої конструкції з портами для заряджання мобільних пристроїв. Для пасажирів в інвалідних візках виділять шість місць замість чотирьох в поїздах, що експлуатуються. Вагони обладнають системою активного підвішування, буде також покращено захист від шуму у міжвагонних переходах.
Поставити перші поїзди намічено наприкінці 2026 року, після чого розпочнуться їх випробування на Тайвані.