На Тернопільщині дрожники влаштували шар асфальтобетонного покриття на аварійному мосту на трасі Р-39 Броди-Тернопіль поблизу села Плотича Тернопільського району.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

"Капітальний ремонт мосту - на фінішній прямій. Напередодні підрядна організація влаштувала на штучній споруді та підходах до неї перший шар асфальтобетонного покриття", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що асфальтування підходів до мосту з 2 боків зробить проїзд комфортним, а також безпечнішим завдяки поліпшенню оглядовості. Завдяки цьому ділянка траси Р-39 буде приведена до нормативних поздовжніх, поперечних ухилів та геометричних параметрів.

Служба відновлення у 2023 році ініціювала невідкладний капітальний ремонт аварійного мосту, оскільки існував великий ризик руйнування. Це могло б нашкодити логістиці вантажів різного призначення через Тернопільщину.

Наразі траса Р-39 є найбільш завантаженою дорогою регіонального значення в області.

До повномасштабного вторгнення більшу її частину Служба відремонтувала - від межі з Львівською областю до села Ігровиця. На 2022 рік було заплановано повністю привести дорогу до ладу. Також планувалося будівництво дворівневої розв’язки на перехресті Р-39 та дороги Р-41 Обхід Тернополя. Через повномасштабне вторгнення росії ці плани довелося відкласти.

Ремонт мосту біля Плотичі виконується за кошт Європейського інвестиційного банку.