Українська авіакомпанія Skyline Express сьогодні, 19 грудня, успішно евакуювала з України свій літак, який не встиг вилетіти за кордон перед початком повномасштабного вторгнення.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію аеропорту Бориспіль.

Технічний перегін повітряного судна Boeing 777-300 виконано близько 9 ранку з аеропорту Бориспіль до аеропорту в Європі за запитом експлуатанта.

"Рейс дотримувався найвищих стандартів авіаційної безпеки та безпеки польотів, відповідно до директив, які діють на час введення воєнного стану в Україні, без пасажирів чи вантажу на борту", - йдеться в повідомленні.

З моменту закриття повітряного простору України 24 лютого 2022 року повітряні судна Skyline Express перебували на стоянці в аеропорту, проходячи постійну технічну підтримку та обслуговування.

Зазначається, що це вже четвертий успішний перегін повітряного судна з аеропорту Бориспіль з початку війни.

"В Україні реалізується комплексна концепція архітектури безпеки, спрямована на забезпечення необхідних стандартів авіаційної безпеки та безпеки польотів в умовах воєнного стану. Даний технічний перегін повітряного судна в Борисполі не лише сприяє тестуванню політики відновлення, але також є стратегічним кроком для українських авіакомпаній, допомагаючи їм знижувати витрати та покращувати шанси виживання в ускладненому авіаційному середовищі", - додали в аеропорту.