Управління залізничного транспорту Польщі видало компанії Stowarzyszenie Kolejowych Przewozów Lokalnych (SKPL) дозвіл на можливість виконання рейсів по маршруту Варшава Всходня - Гребенне (кордон з Україною) і далі до Рави-Руської.

Як пише Rynek kolejowy, на який посилається ЦТС, рішення було ухвалене в рекордно стислий термін.

"Ми отримали офіційне рішення про надання відкритого доступу пасажирським залізничним перевезенням за маршрутом Варшава Всходня - Гребенне - Рава-Руська", - повідомляє польський перевізник, підкресливши, що офіційне рішення голови УТК дозволяє лише подавати заявки на виділення маршрутів поїздів у межах вільної пропускної здатності, і вони мають бути надіслані за 40 днів до запланованого запуску нового сполучення.

"Проте слід пам’ятати, що заходи організаційно-правового характеру ще тривають. На практиці це означає, що нове сполучення може запрацювати не раніше ніж після корекції розкладу у вересні. Про точну дату запуску транспорту ми повідомимо пізніше", - уточнили повідомили у SKPL.

Як раніше писав ЦТС, згаданий напрямок має стати складовою міжнародного маршруту Варшава - Гребенне - Рава-Руська - Львів.

Згідно заявки, яку SKPL подала в квітні, компанія планувала обслуговувати маршрут з 1 червня 2023 року до 31 травня 2028 року. Щодня має курсувати одна пара поїздів мінімальною місткістю 240 пасажирів.