Філія "Бессарабська" компанії "Нібулон", що знаходиться в місті Ізмаїл на річці Дунай, з моменту запуску у жовтні 2022 року відвантажила на воду більше 1 млн тонн зернових.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію "Нібулону".

"Філія, чиї потужності в потенціалі складають 300 тис. тонн на місяць, забезпечила можливість стабільного експорту компанії під час війни в умовах несталої роботи зернового коридору", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що закупівельна діяльність "Нібулону" в інтересах Ізмаїлу охоплює Житомирську, Київську, Сумську, Вінницьку, Черкаську, Полтавську, Дніпропетровську, Кіровоградську, Хмельницьку та Тернопільську області і південь України.

В компанії підкреслили, що зараз "Бессарабська" демонструє поступове зростання показників. З січня до травня 2022 року було збільшено експорт на 44% зі 100 тис. тонн до близько 190 тис. тонн на місяць. У планах філії зробити 200 тис. тонн уже в червні.

"Зростання експорту стає можливим завдяки планомірним інвестиціям, які повинні сягнути до 50 млн доларів та спрямовані як на формування вагомих потужностей зберігання філії, так і переробку зернових на борошно для подальшого експорту продукції з доданою вартістю. Це дуже важливо для дунайського регіону, де відсутні ємності для зберігання й накопичення, що суттєво погіршує вивантаження. Після реалізації інвестиційного проекту філія зможе відвантажувати до 60 вагонів збіжжя на добу", - додали в "Нібулон".