Філія "Донецька залізниця" АТ "Укрзалізниця" з 4 лютого призначає низку приміських пасажирських поїздів для поліпшення залізничного сполучення та задоволення потреб у перевезеннях між населеними пунктами Донеччини та Харківщини.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АТ УЗ.

Зокрема, призначено поїзди: №6602 та №6604 Слов'янськ-Придонецька, №6603 Придонецька-Слов'янськ щоденно. Зупинки на станціях ім. Кожушко, Слов’янський курорт;

Потяг №6705 Придонецька-Кiндратiвка щоденно та №6703 Словянськ-Кiндратiвка щоденно. Зупинки на станціях Слов’янський курорт, ім. Кожушко, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кiндратiвка;

Потяг №6704, №6706 Кiндратiвка-Слов'янськ. Зупинки на станціях Дружкiвка, Краматорськ, Шпичкине;

Також буде організовано автобусне перевезення на дільниці Придонецька-Лиман, щоденно.

Крім того, з 2 лютого курсують приміські поїзди: №6812 Краматорськ-Харкiв, що на дільниці Краматорськ-Лозова курсуватиме щоденно, а на дільниці Лозова-Харків крім понеділка.

Зупинки по станціях Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарiвка, Барвiнкове, Язикове, Гаврилiвка, Дубове, Близнюки, Лозова, Краснопавлiвка, Лихачове, Мерефа, Харкiв.

№ 6813 Харкiв-Слов’янськ, що на дільниці Слов’янськ-Лозова курсуватиме щоденно, а на дільниці Лозова-Харків крім понеділка.

Зупинки по станціях Мерефа, Лихачове, Краснопавлiвка, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилiвка, Язикове, Барвiнкове, Гусарiвка, Бантишеве, Шидловська.