Подільська окружна прокуратура міста Києва передала в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) 18 одиниць важкої техніки та 12 легкових автомобілів, які були вилучені у підприємства-резидента рф в межах досудового розслідування.

Про це, як пише ЦТС, повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури.

Уточнюється, що прокурори окружної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактами привласнення коштів в особливо великих розмірах, а також фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 110-2 КК України). У межах даного провадження правоохоронці досліджують діяльність підприємства, засновниками якого резиденти рф.

За місцем розташування підприємства було проведено обшуки, у ході яких вилучено 11 вантажівок марки MAN, 5 тягачів, 2 фури та 12 легкових автомобілів на загальну суму понад 30 млн грн.

За клопотанням прокуратури зазначені транспортні засоби арештовано та передано в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Про яку саме компанію йдеться, в пресслужбі Київської прокуратури не уточнили.

c2222d2db1a4686eb0176