Офісом генерального прокурора накладено арешт на 420 залізничних вагонів вартістю понад 500 млн грн та товарно-матеріальні цінності на суму понад 130 млн грн, які належать підприємствам рф та рб.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Офіса генерального прокурора.

Зазначається, що у ході досудового розслідування встановлено, що службовими особами російських та білоруських підприємств упродовж 2022 року ввезено на територію України залізничні вагони разом із товарами, які використовувались із порушенням митного законодавства України.

"З метою забезпечення збереження вказаного майна як речових доказів та їх можливої конфіскації у подальшому Офісом генерального прокурора на підставі рішень слідчих суддів Шевченківського районного суду м. Києва накладено арешти", - йдеться в повідомленні.

Орієнтовна вартість арештованого майна складає понад 600 млн грн.

Наразі товарно-матеріальні цінності - добрива та металеві катанки на суму понад 130 млн грн вже передано в управління АРМА.

Досудове розслідування здійснює Бюро економічної безпеки за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 212 КК України).