На входах Центрального залізничного вокзалу Києва встановлені системами безпеки міжнародного аеропорту Бориспіль.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Міністерства інфраструктури України.

"З перших днів повномасштабного вторгнення безпека на вокзалах посилювалась, ми шукали нові способи забезпечення контролю та протидії терористичним актам. Логічним продовженням такої роботи став спільний проєкт з установки системи безпеки аеропорту Бориспіль на головних входах Центрального залізничного вокзалу Києва та залучення фахівців аеропорту до посилення системи безпеки. Особливо на час простою аеропорту проєкт дає можливість співробітникам аеропорту повноцінно виконувати свої професійні обов’язки в умовах роботи залізничного вокзалу. 
Варто зазначити, що подібна система контролю безпеки далі буде впроваджуватися на інших залізничних вокзалах країни", - зазначив перший заступник міністра інфраструктури України Василь Шкураков.

Посилений контроль націлений на виявлення вибухонебезпечних речовин, зброї та набоїв. 

"Це черговий крок з посилення безпеки на наших вокзалах та в поїздах. Ми будемо і далі продовжувати робити все, щоб наші вокзали і поїзди залишались зоною посиленої безпеки", - підкреслив очільник "Укрзалізниці" Олександр Камишін.

"Зробимо все, щоб середній час очікування в черзі складав до 3-х хвилин. А в пікові години - не більше 10 хвилин", - додав він.

photo_2022-06-09_12-58-43

photo_2022-06-09_12-58-44

photo_2022-06-09_12-58-45