У Львові переобладнують сім вживаних трамваїв, які приїхали з Берліна, їх адаптують до ширини колії у Львові.

Про це пише ЦТС з посиланням на Суспільне.

За словами директора міського департаменту мобільності та вуличної інфраструктури Олега Забарила, до кінця червня з Німеччини очікують ще п'ять трамваїв.

На маршрути №3 та №6 вони зможуть виїхати орієнтовно у липні цього року.

"Ширина колії в Берліні - це є 1435 сантиметрів і нам необхідно їх переобладнати на нашу метрову колію. Відповідно, візки з наших списаних трамваїв ми знімаємо і переобладнуємо", - зазначив Забарило.

"Перебираються редуктори, перебираються двигуни, перебираються електрогальма, котушки соленоїда, амортизатори, всі моменти, які необхідно здійснити для того, щоб вагон поїхав по нашій колії. Необхідно переобладнати інформаційну систему, перезавантажити, також необхідно встановити валідатори", - додає в.о. керівника ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Ковалів.

Подаровані трамваї "КТ4D" будуть курсувати як додатковий електротранспорт, частково ними замінять старі трамваї.

"Наявність цих трамваїв дасть можливість більш енергоефективно використовувати рухомий склад, тому що ці трамваї споживають менш ніж 2 кВт на 1 кілометр. Тобто в два з половиною рази менше вони споживають, ніж наші сьогоднішні трамваї. Це є суттєва економія, економія в світлі того, що ми маємо досить дорогу електроенергію на сьогоднішній день", - говорить директор департаменту мобільності та вуличної інфраструктури.

До кінця місяця очікують отримати ще п'ять трамваїв з Німеччини.

a3381120e3300b17

c7a43717f09a1b29