На Подільському мостовому переході триває зведення 90-метрового тунелю під залізницею, який виведе міст на Троєщину (до вул. Петра Вершигори в напрямку просп. Романа Шухевича), роботи перейшли в цілодобовий режим, повідомили в КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд".

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію КМДА.

Також дорожники облаштовують конструкції тунелю між майбутніми станціями метро "Затока Десенка" та "Райдужна" на території Русанівських садів.

Роботи виконують за погодженням з Київською міською військовою адміністрацією з урахуванням умов воєнного стану у співпраці з АТ "Укрзалізниця", щоб не зупиняти рух залізничного транспорту, який на сьогодні має стратегічне значення.

У межах Русанівських садів також продовжують зводити насип земляного полотна та влаштовують мережу дощової каналізації, що дозволить вирішити багаторічну проблему з підтопленням вулиці Центральна Садова.

Окрім цього, будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамваю, а саме: виправляють профіль колій трамваю, мостять міжколійний простір залізобетонними плитами, влаштовують конструкції дорожнього покриття вздовж трамвайних колій і зводять підпірні стіни.