Молдовська авіакомпанія Flyone 17 червня запустила прямі рейси з Кишинева до Праги. До цього моменту пряме авіасполучення між столицями Молдови та Чехії не було, а для перельоту між містами необхідно було купувати квитки з пересадкою.

Про це пише ЦТС з посиланням на Avianews.

У перший рейс з номером 5F вирушив найбільший авіалайнер у флоті Flyone - Airbus A321 з румунською реєстрацією YR-FIB. Такий авіалайнер в однокласному компонуванні може перевозити понад 200 пасажирів.

Згідно з опублікованим графіком, Flyone літатиме з Кишинева до Праги двічі на тиждень за змішаним розкладом. У понеділок рейс виконується у середині дня, у п'ятницю - вранці.

Прямі авіарейси Flyone доставлять пасажирів із Кишинева до Праги за 2 години. Для порівняння, переліт авіакомпанією Austrian Airlines за цим же маршрутом з пересадкою у Відні займає 3,5 години, авіакомпанією Lufthansa з пересадкою у Франкфурті - 4 години 45 хвилин, авіакомпанією Turkish Airlines через Стамбул - 5 годин 40 хвилин.

Flyone продає авіаквитки Кишинів-Прага за ціною від 125 євро в один бік. У ціну включено перевезення лише невеликої ручної поклажі з розмірами 40х30х20 см, але без обмежень за вагою.

Якщо пасажир хоче взяти з собою додаткову ручну поклажу, друга валіза з розмірами до 50х40х25 см і вагою до 10 кг коштуватиме 20 євро в один бік.