Компанія Great Journeys New Zealand, дочірнє підприємство новозеландського національного оператора KiwiRail, ввела в експлуатацію модернізований вагон преміум-класу Scenic Plus у складі туристичного поїзда TranzAlpine, який щодня курсує через Південні Альпи між містами Греймут і Крайст Південного острова, долаючи 223 км приблизно за 5 годин.

Про це пише ЦТС з посиланням на Railway Gazette.

Вагон розрахований на розміщення 56 пасажирів, які можуть насолодитися поїздкою мальовничим маршрутом у максимально комфортних умовах, до їх послуг - зручні просторі крісла, панорамні вікна та вільний доступ до мережі Wi-Fi.

Завантаживши програму Great Journeys New Zealand, пасажири можуть отримувати необхідну інформацію про подорож, а також історичні та географічні відомості про маршрут.

Усім пасажирам пропонується вечеря з напоями та стравами місцевої кухні, які приготовані на борту поїзда.

За даними компанії, стильний та елегантний інтер'єр салону розроблявся понад 3 роки. Роботи з модернізації проводились у депо оператора KiwiRail.

У перспективі Great Journeys New Zealand планує аналогічно відремонтувати ще кілька вагонів і задіяти їх на інших маршрутах. Крім TranzAlpine, компанія експлуатує туристичні поїзди Coastal Pacific на Південному острові та Northern Explorer - на Північному.

n2406069-2