Кабінет міністрів зобов’язав АТ "Укрзалізниця" спрямувати 1,5 млрд грн на виплату дивідендів до державного бюджету України.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію КМУ.

"Відповідно до Законів України "Про акціонерні товариства", "Про управління об’єктами державної власності", Статуту акціонерного товариства "Українська залізниця", затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 2 вересня 2015 р. № 735 "Питання акціонерного товариства "Українська залізниця" затвердити: результати фінансово-господарської діяльності акціонерного товариства "Українська залізниця" за 2023 рік згідно з річним звітом акціонерного товариства "Українська залізниця" за 2023 рік, який включає консолідовану фінансову звітність зазначеного товариства за 2023 рік", - йдеться в розпорядженні.

Затверджено такий розподіл чистого прибутку акціонерного товариства "Українська залізниця" за 2023 рік та розмір річних дивідендів: 1 513 227,6 тис. гривень - на виплату дивідендів до державного бюджету; 2 522 046 тис. гривень - на фінансування капітальних інвестицій, затверджених у консолідованому фінансовому плані на 2024 рік, реконструкцію критичної залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу; 1 008 818,4 тис. гривень - на фінансування перевезення бетонних та залізобетонних конструкцій для будівництва військових інженерно-технічних та фортифікаційних споруд.