Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що рух автомобільного транспорту Подільсько-Воскресенським мостом планується повністю запустити у вересні 2024 року.

Як пише ЦТС, про це повідомили у КМДА.

"Перевірив сьогодні, як тривають роботи на будівництві важливих для міста інфраструктурних обʼєктів. Зокрема, сполучення Подільсько-Воскресенського мостового переходу з Троєщиною. Там будують дорогу з тунелем для виїзду на вулицю Оноре де Бальзака. (Із пересадковим пасажирським вузлом, де зійдуться трамвайне сполучення, міська електричка та автобусний маршрут). Робимо все, щоб рух автомобільного транспорту Подільсько-Воскресенським мостом повністю запустити у вересні", - наголосив Кличко.

Мер столиці також оглянув, як відбуваються роботи з реконструкції транспортної розвʼязки на Оболоні - на перетині вулиць Полярної та Богатирської.

"Там уже влаштовують асфальтобетонне покриття на новому шляхопроводі. І в травні плануємо відкрити проїзд цим шляхопроводом. А всі роботи на обʼєкті та біля нього - закінчити до осені", - додав очільник Києва.

imgbig (5)

imgbig (6)

imgbig (2)

imgbig (3)

imgbig (4)

imgbig

imgbig (1)