"Укрзалізниця" завершила тестування моніторингу доступних квитків на поїзди внутрішнього сполучення з можливістю їх автовикупу. Тепер ця функція доступна для всіх користувачів, авторизованих через Дія.Підпис.

Наразі доступний моніторинг двох типів:

- моніторинг на поїзди, які вже у продажу (з можливістю відстежувати наявність конкретних місць);

- моніторинг на напрямки (з можливістю відстежувати появу в продажі поїздів між обраними містами).

"У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично.

Коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримуватимуть пуш-сповіщення у застосунку (тож перевірте, чи вони увімкнені в налаштуваннях вашого профілю). Якщо активована функція автовикупу, то користувачам приходитиме пуш-сповіщення про вже викуплені квитки", - пояснили механізм роботи додатку в АТ УЗ.

В компанії зауважили, що моніторинг та автоматична купівля квитків недоступні для поїздів до/з Польщі (крім Інтерсіті+) та прямого поїзда Київ-Відень. Проте можна отримувати сповіщення про відкриття продажу квитків на ці напрямки.