У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України повідомили, що надійшов другий транш підтримки для української авіагалузі від Аеронавігаційного Фонду солідарності, пише ЦТС.

Зазначається, що кошти будуть спрямовані на забезпечення операційних витрат національного провайдера аеронавігаційних послуг "Украерорух".

Перший транш Україна отримала у лютому цього року.   

Другий транш, зокрема, буде спрямований на професійну підготовку та підтримання кваліфікації операційного персоналу підприємства.

Підставою для виділення коштів стало завершення оцінки витрат "Украероруху" та отримання позитивного звіту від зовнішніх аудиторів - компанії Ernst&Young. Проведення оцінки та аудиту - умова для впровадження Фонду солідарності відповідно до Угоди між Україною та "Євроконтролем". 

Фонд був створений наприкінці минулого року за підтримки "Євроконтролю" у співпраці із Міністерством відновлення. Його головна мета - підтримати інфраструктурну, операційну та професійну складові аеронавігаційної системи України та створення умов для повоєнного відновлення галузі.