В порту Ізмаїл на завершальній стадії знаходяться заплановані на 2022 рік роботи з відновлення паспортних глибин в операційній акваторії порту Ізмаїл. За оперативними даними виконано 90,7% від плану. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АМПУ.

Паралельно роботи з днопоглиблення ведуться і в інших морських портах, розташованих на Дунаї. "Зокрема в активній фазі - виконання робіт в акваторії порту Рені. На сьогоднішній день там виконано 19% від запланованого обсягу", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що роботи в операційних акваторіях морських портів плануються таким чином, щоб не уповільнювався обробки вантажів. 

"Від початку повномасштабного російського вторгнення саме порти Дунаю стали основними морськими торговельними воротами держави. Завдяки ефективній співпраці з партнерами з Румунії та запровадженню практики прозорого планування суднозаходів тримаємо високий темп обробки вантажів. Бачимо запит від учасників ринку морських перевезень на збільшення транзитного потенціалу дунайських портів і виконуємо його. Кінцева мета - оптимізація логістичної складової стратегічних експортних та імпортних операцій та збільшення обсягів перевалки вантажів", - підкреслив очільник АМПУ Олексій Востріков