В Києві з 6 до 12 травня включно буде закритий рух трамваїв у Дніпровському та Деснянському районах між вулицею Сержа Лифаря та проспектом Алішера Навої.
Про це пише ЦТС з посиланням на інформмацію КМДА.
На період робіт маршрути №№22, 27, 29, 32, 33 будуть скорочені до просп. Алішера Навої, маршрути №№28 і 35 будуть тимчасово закриті і буде введений тимчасовий маршрут №28-А від вул. Милославської до вул. Сержа Лифаря на житловому масиві Вигурівщина-Троєщина, який повністю перекриватиметься маршрутом №5.
Запроваджується тимчасовий автобусний маршрут № 28-Т, який рухатиметься від вул. Милославської до вул. Остафія Дашкевича за схемою: вул. Чорних Запорожців - Воскресенський просп. - вул. Алішера Навої - вул. Князя Романа Мстиславича - вул. Миропільська, далі за власним маршрутом.
Таким чином, від пов'язуватиме житловий масив Вигурівщина-Троєщина з тимчасовою кінцевою трамвайних маршрутів на просп. Алішера Навої і не доходитиме до лінії метрополітену, для зв'язку з якою користувалися більшість пасажирів закритих чи скорочених трамвайних маршрутів.
При цьому передбачені зміни в роботі маршрутних такcі: маршрут № 242 прямуватиме від вул. Вадима Гетьмана до вул. Остафія Дашкевича за власною схемою з подальшим рухом вул. Чорних Запорожців - Воскресенський просп. - вул. Алішера Навої - вул. Князя Романа Мстиславича - вул. Миропільська - далі за власним маршрутом;
Маршрут № 476 - від вул. Північної до вул. Остафія Дашкевича - вул. Чорних Запорожців - Воскресенський просп. - вул. Алішера Навої - вул. Князя Романа Мстиславича - далі за власним маршрутом;
Маршрут № 555 - від вул. Миколи Кибальчича до вул. Остафія Дашкевича за власним маршрутом, далі вул. Чорних Запорожців - Воскресенський просп. - вул. Алішера Навої - вул. Князя Романа Мстиславича - далі за власним маршрутом.