Авіакомпанія Turkish Airlines розширила мережу польотів до 14 напрямків, запустивши в червні рейси Стамбул-Денвер з нового аеропорту Стамбула.

Про це пише ЦТС з посиланням на Avianews.

Протягом перших тижнів авіаперевізник здійснюватиме рейси до адміністративного центру штату Колорадо тричі на тиждень. З 9 липня частота збільшиться до чотирьох разів на тиждень.

Зараз Turkish Airlines використовує на маршруті Стамбул-Денвер далекомагістральні широкофюзеляжні літаки Boeing 777 та Airbus A350.

Новий рейс до США стикається у Стамбулі з іншими маршрутами турецької авіакомпанії. Це дозволяє пасажирам Turkish Airlines з Європи, Азії, Африки та Близького Сходу купити єдиний квиток до Денвера з гарантованою пересадкою у Стамбулі.

Вперше Turkish Airlines почала літати до США у 1988 році, запустивши рейси Стамбул-Нью-Йорк із проміжною посадкою у Брюсселі. 1994 року ці рейси стали прямими.

Наразі турецька авіакомпанія літає зі Стамбула з наступних міст США: Атланту, Бостон, Вашингтон, Даллас, Денвер, Детройт, Лос-Анджелес, Маймі, Нью-Йорк, Ньюарк, Сан-Франциско, Сіетл, Х'юстон та Чикаго.