Міністерство фінансів США запровадило нові санкції проти 300 фізичних та юридичних осіб у росії та за її межами, у тому числі в Азії, на Близькому Сході, Європі, Африці, Центральній Азії та країнах Карибського басейну, пише ЦТС.

Нові санкції зокрема торкаються фінансової системи росії, енергетичного, металургійного та гірничодобувного секторів, а також покликані обмежити доступ російських компаній до певного ПЗ та IT-послуг.

Під обмеження також потрапили проекти з виробництва зрідженого природного газу - "Обський ЗПГ", "Арктик ЗПГ 1" та "Арктик ЗПГ 3".

Крім того, санкції введено проти ТОВ "Кінгісеппський машинобудівний завод", що розробляє безпілотні катери, 13-го судноремонтного заводу Чорноморського флоту Міністерства оборони рф, який обслуговує тральщики, корвети, фрегати та інші кораблі, АТ "Суднобудівний завод імені Б.Є. Бутоми",  ТОВ "Білогородська верф", АТ "Центральне конструкторське бюро суден на підводних крилах імені Олексієва", АТ "Технологічний центр суднобудування та судноремонту" , ТОВ "Волгоградський суднобудівний завод", АТ "Корпорація "Морське обладнання", ПАТ "Прибій", АТ "Судноремонтно-суднобудівна корпорація", ТОВ "Троїцький крановий завод" та інших.