На Тернопільщині дорожники завершили ремонт 36-метрового мосту через річку Гніздечна на трасі М-19. На споруду нанесено дорожню розмітку - це був останній етап ремонту штучної споруди в передмісті Тернополя. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України.

Міст є частиною дороги міжнародного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече.

"До ремонту міст був у передаварійному стані: прогонова будова та тротуари були зруйновані. Серйозні пошкодження могли призвести до повного руйнування переправи", - йдеться в повідомленні.

З огляду на стратегічну важливість траси М-19, Тернопільська Служба відновлення ініціювала невідкладний ремонт мосту.

Проєкт отримав цільове фінансування від Європейського інвестиційного банку, як важливий елемент транспортної інфраструктури.

"Дорога М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече перетинає 4 області і веде до кордону із союзною Румунією. Забезпечення швидкої та безпечної логістики цією дорогою є пріоритетною задачею Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Тернопільській області", - додали в відомстві.

Відремонтований міст отримав нову монолітну прогонову будову, гідроізоляцію, асфальтобетонне покриття, тротуари та бар’єрне огородження. Проведено повний комплекс ремонтних робіт під штучною спорудою.

Оскільки об’єкт розташований на ділянці траси, яка є місцем концентрації ДТП, у рамках його ремонту провели низку заходів для поліпшення безпеки дорожнього руху. Зокрема, влаштували перехідно-швидкісні смуги для розгону й гальмування на з’їздах із траси М-19 та "підйом" дороги на підходах до мосту через річку Гніздечна.

Нове покриття штучної споруди та підходів до неї збільшить оглядовість ділянки для водіїв за рахунок зменшення горизонтальної кривої.

447645118_838918491600096_6650366942171261839_n