У рамках співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Проєкту USAID "Економічна підтримка України" - завершено роботи з модернізації автомобільного пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ", пише ЦТС
"На КПП встановлено 10 модульних будівель: 4 санітарних приміщення і 6 офісів для оформлення документів. Всі приміщення адаптовані для людей із інвалідністю", - йдеться в повідомленні.
Кожен модульний офіс повністю утеплений та мебльований, обладнаний системами опалення, вентиляції та кондиціонування, підключений до комунікацій.
Також під час модернізації було замінено дорожнє покриття, відремонтовано тротуари та бордюри, ливневу каналізацію, пофарбовано металеві огорожі.
В межах фінансування Проєкту було встановлено і понад 450 світлодіодних ліхтарів та світильників та двоє мобільних динамічних ваг для транспортних засобів.
"Динамічні ваги - універсальне обладнання, яке можна використовувати як доповнення до стаціонарних - для зважування транспортних засобів і вантажу", - додали в відомстві.
Окрім автомобільного пункту пропуску, відбувається модернізація й залізничного пункту пропуску "Ягодин-Дорогуськ". Там вже встановлено дизельний генератор потужністю 50 кВт для забезпечення безперервної роботи під час відключень електроенергії та поставлено ІТ-обладнання, зокрема принтери, ноутбуки, комп'ютери та джерела безперебійного живлення на пункт пропуску.