У Галвестоні (штат Техас, США) нафтоналивна баржа здійснила навал на опору моста. Інцидент призвів до пошкодження конструкцій, розливу нафти та перекриття єдиного шляху між містом та островом Пелікан. 

Про це пише ЦТС з посиланням на ABC News.

За попередніми даними, судноводій буксира-штовхача, який супроводжував дві бункерувальні баржі, в умовах сильної течії не впорався з керуванням, що і стало причиною аварії.

Від удару фрагменти конструкції моста впали на баржу. Для ліквідації нафторозливу було перекрито ділянку судноплавного шляху довжиною близько 10,5 км.

Внаслідок пригоди ніхто не постраждав.

Поки невідомо, скільки нафтопродуктів потрапило в акваторію затоки, при тому, що бункеровочна баржа, що належить компанії Martin Petroleum, має місткість 30 тис. галонів (приблизно 114 куб. м).

Востаннє перевірка технічного стану переправи проводилася у грудні 2021 року. На думку місцевих експертів, інцидент не призведе до значних економічних втрат, оскільки він стався на ділянці водного шляху, що менш використовується для судноплавства.

Снимок экрана 2024-05-17 140303

Зазначимо, аварія в Галвестоні сталася менш ніж через два місяці після катастрофи в Балтіморі: контейнеровоз Dali місткістю 9962 тонни наприкінці березня здійснив навал на міст Френсіса Скотта Кі (Francis Scott Key Bridge).