28 березня депутати Львівської міської ради затвердили Програму забезпечення діяльності у сфері міського електричного транспорту. Згідно з документом, місто буде оплачувати транспортні послуги ЛКП "Львівелектротранс" на основі виконаної транспортної роботи, тобто кількості кілометрів, які проїхав кожен трамвай чи тролейбус.

Як пише ЦТС, про це повідомляє Lviv.Media.

"Зараз завершується процедура розрахунку вартості 1-го вагоно/кілометра та 1-го тролейбусо/кілометра. Затвердити вартість транспортної роботи планують у квітні. Також нам потрібно буде внести зміни у договори між департаментом і "Львівелектротрансом". Оплачувати підприємству за виконану транспортну роботу ми плануємо ще цієї весни", - наводяться слова директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олега Забарила.

Оскільки "Львівелектротранс" отримує виторг від надання послуг, а також компенсацію з міського бюджету за перевезення пільговиків, то після запуску цієї програми міськрада буде доплачувати різницю між вартістю виконаної транспортної роботи та загальними доходами підприємства.

За словами Олега Забарила, перехід на оплату за транспортну роботу має стимулювати підприємство надавати якісні послуги, оперативно реагувати на поломки та усувати їх, щоб виконувати всі необхідні рейси протягом дня.

"Ми будемо розраховувати тариф на 1 км транспортної роботи, яку здійснює підприємство, відповідно у нас є чіткі дані по кожному дню чи тижню - скільки кожен трамвай чи тролейбус здійснює пробіг. Шляхом добутку ми будемо визначати суму, яка підлягає оплаті "Львівелектротрансу" за виконану транспортну роботу", - додав Забарило.

Читайте також В Чернігові нова система оплати транспортної роботи сприяла покращенню графіків руху громадського транспорту