В Києві відкрито нову - третю з побудованих ділянок Великої Кільцевої дороги від вул. Богатирської до Оболонського проспекту. Загальна протяжність трьох нових ділянок – 3 км. Зокрема тієї, що відкрили - 1 км 100 м.

Як пише ЦТС, про це повідомили у КМДА.

Будівництво нових ділянок розпочалось з 2016 року.

"Фактично це є Північна об’їзна дорога столиці. Сьогодні відкрили частину Великої Кільцевої від вул. Богатирської до Оболонського проспекту. Місто взяло на себе зобов’язання зробити під’їзну дорогу до тунелю під річкою Дніпро, який сполучатиме лівий і правий береги і виходитиме на Троєщину", - йдеться в повідомленні.

Тунель - це проект Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури.

"На вулиці Богатирській зменшаться затори, бо частина транспорту піде новою ділянкою. Зокрема на Оболонський проспект", - додали в КМДА.

Мер Києва Віталій Кличко зазначив, що будівництво трьох нових ділянок Великої Кільцевої дороги, яке місто завершило, є дуже важливим, оскільки таким чином дорогу підводять до майбутнього тунелю.

"Коли держава його побудує, зменшиться транспортне навантаження на дороги столиці та кількість транзитного транспорту, що прямує через центр міста та мости через Дніпро. А також це вплине на екологію в місті - зменшить накопичення загазованості", - додав він.

imgbig (3)

imgbig (2)

imgbig (4)

imgbig (6)

imgbig (7)

imgbig

imgbig (1)