"Укрзалізниця" змінює ціни на міжнародні рейси.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АТ УЗ.

"У попередні роки для залучення пасажиропотоку УЗ застосовувала знижки фактично на всі пасажирські міжнародні рейси. Але наразі компанія переглядає це рішення, оскільки щороку збитки від пасажирських перевезень становлять більше 12 млрд грн", - йдеться в повідомленні.

В компанії кажуть, що зміна тарифів дозволить УЗ втримати на поточному рівні вартість квитків для проїзду у сполученнях всередині країни, а також продовжити модернізацію рухомого складу.

Так, за спільним рішенням із залізницями сусідніх країн на 72% зросте вартість квитків на поїзд Київ-Варшава-Київ, попит на який лишається ажіотажним.

"Але при цьому будуть доступні альтернативні варіанти на цьому напрямку. Залежно від класу місця вартість проїзду до Хелма та зворотно, звідки можна зручно пересісти на Варшаву, зросте наступним чином: на поїзди з Дніпра - у межах 4-11%, з Харкова - 17-48%, з Києва - 15-47%", - додали в УЗ.

У межах 3%, зросте вартість проїзду в нічних поїздах до Відня та Перемишля. На проїзд в Інтерсіті+ Київ-Перемишль-Київ ціна збільшиться на 26%, а в нічному поїзді Одеса-Перемишль-Одеса - у діапазоні 37-49%.

Без змін залишиться вартість квитків на поїзди до Кишинева та Будапешта.

"Крім того, наразі уникнено підвищення тарифів на приміські перевезення. Цей сегмент залізничних перевезень лишається найдоступнішим для українців та найзбитковішим для "Укрзалізниці". Також компанія продовжить організовувати й надалі безкоштовні евакуаційні рейси з прифронтових регіонів", - підсумували в "Укрзалізниці".

Нові тарифи почнуть діяти із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів - з 10 грудня 2023 року. До зазначеної дати, купуючи квиток на будь-який день, пасажири сплачуватимуть стару ціну.