"Укрзалізниця" запропонує бізнесу вантажні хаби по всій території країни. Проект першого такого хабу було презентовано у Вінниці під час зустрічі з представниками "Вінницького бізнес клубу".

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію АТ УЗ.

"На залізничній станції Вінниця маємо потужний вантажний двір, який зараз переходить на баланс інтермодального оператора "Укрзалізниці" ЦТС "Ліски". Це перспективний майданчик, де можна організувати обробку вантажів різної номенклатури. Зокрема, їх зберігання, перевантаження з автотранспорту на залізничний та навпаки. Але бізнес має сам визначитися, які вантажі будуть у пріоритеті", - повідомив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ "Укрзалізниця" Валерій Ткачов.

Крім того, зазначений вантажний хаб у Вінниці знаходиться поруч з підприємствами різних галузей промисловості.

Надалі аналогічні потужності бізнесу будуть презентовані і в інших регіонах країни.

"Ми продовжуємо вдосконалювати нашу вертикаль вантажних перевезень та пропонувати бізнесу нові послуги та можливості. Маємо надію, що створення цих хабів сприятиме розвитку середнього бізнесу в регіонах нашої країни. Крім того," Укрзалізниця" вже найближчим часом планує надавати повний перелік транспортних послуг вантажовласникам", - додав член правління АТ УЗ Вячеслав Єрьомін.

В компанії нагадали, що УЗ працює над удосконаленням вантажної вертикалі та виділенням бізнес-одиниць: "УЗ Карго" - вертикаль вантажних перевезень з низкою операторів, що працюють за світовими стандартами; ЦТС "Ліски" - інтермодальний оператор "Укрзалізниці"; "Термінальний оператор", що надаватиме послуги обробки вантажів у 21 регіональному підрозділі; "Карго Польща" - повноцінний оператор на європейському ринку, що сполучатиме своєю роботою перевезення Україною та європейськими країнами, оперуючи рухомим складом колії 1435 і 1520, повністю забезпечуючи логістичний процес.