У Львові на вулиці міста у тестовому режимі знову виїхав перший львівський тролейбус "Електрон" з автономним ходом. 

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Львівської міської ради.

Як пояснив керівник ЛКП "Львівелектротранс" Володимир Ковалів, перед випуском на маршрут роботу тролейбуса мають випробувати в різних кліматичних умовах, аби побачити, наскільки ефективно він працюватиме при різних температурних режимах.

"Роботу тролейбуса з автономним ходом тестують працівники "Львівелектротранс"  та виробник - компанія "Електрон".

"На цьому етапі тестування триватиме орієнтовно до середини березня. Також випробування будуть ще і влітку. Маємо побачити, наскільки ефективно він працюватиме як при мінусовій, так і при плюсовій температурах. Тролейбус тестують на маршрутах як з легкими, так і зі складними умовами експлуатації. Побачимо, як він себе зарекомендує в умовах міста. Після всіх випробувань тролейбус працюватиме на котромусь з наших маршрутів. Це буде у цьому році", - зазначив Ковалів.

У комунальному підприємстві кажуть, що в майбутньому, завдяки таким тролейбусам, можна розвивати існуючі тролейбусні маршрути без будівництва відповідної інфраструктури (прокладання тролейбусних ліній).

Зазначається, що "Електрон" доукомплектував системою автономного живлення існуючий тролейбус. Отримавши додаткову батарею, він став важчим на 750 кг та втратив 3 сидіння для пасажирів. Проте зможе проїхати автономним ходом 20 км, а для "відновлення сил" потребуватиме лише 3-годинної підзарядки.

Свій перший тестовий рейс тролейбус здійснив  у червні минулого року.

Також тролейбус з автономним ходом пройшов додаткову сертифікацію, яку проводить державне підприємство "Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут міського господарства".