Державне агентство автомобільних доріг України ("Укравтодор") розглядає можливість залучення додаткового фінансування на ремонт автодоріг у поточному році.

Про це, як пише ЦТС, агентству Інтерфакс-Україна повідомив перший заступник голови "Укравтодору" Андрій Івко.

"Ми розглядаємо всі можливі варіанти, це, зокрема, і кредитні, і грантові кошти. Ведемо переговори з нашими європейськими партнерами і не лише з ними про залучення коштів із різних джерел. Поки говорити про якісь конкретні рішення та проекти рано, але гадаю, що вже за місяць ми зможемо предметно озвучити фінальну стадію переговорів та суми, які зможемо залучити до кінця цього року", - заявив Івко.

"У нас форс-мажор, триває найбільша війна на європейському континенті, тому нам йдуть назустріч. І реструктуризація дозволить нам легше переносити те, що сьогодні відбувається. Маю на увазі - з фінансової точки зору", - додав він.

Нагадаємо, що в червні 2021 року "Укравтодор" розмістив єврооблігації на 700 млн доларів на 7 років за ставкою 6,25%.

В червні 2022 року "Укравтодор" офіційно запропонував власникам його євробондів відстрочити виплати за ними на 2 роки. В серпні дорожнє відомство отримало відповідну згоду від власників цінних паперів на відтермінування виплат.