Кабінет міністрів України на засіданні 26 липня, в рамках розширення експортної спроможності українських портів на річці Дунай, вніс зміни до положення про прикордонний режим, що дозволить проводити бункерувальні операції флоту, тобто заправляти його пальним прямо біля портів Рені та Ізмаїл.

Як пише ЦТС, про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Зараз Дунай - один із ключових маршрутів експорту, а тому Уряд продовжує розширення його потенціалу. Вносимо зміни до положення про прикордонний режим, що дозволить проводити бункерувальні операції флоту, тобто заправляти їх пальним прямо біля портів Рені та Ізмаїл. Це підвищить швидкість та значно полегшить логістику експортно-імпортних вантажів", - зазначив він.

Шмигаль підкреслив, що нові логістичні маршрути та збільшення експортного потенціалу України - актуальне питання сьогодні.

"Від початку війни зроблено чимало в цьому напрямку: укладено транспортний безвіз із ЄС, анульовано мита й квоти на українську продукцію при експорті в Європу, Канаду та Велику Британію, відкрито нові пункти пропуску на західному кордоні України", - підсумував прем’єр-міністр.