"Укравтодор" повідомив, що по новозбудованому лівому проїзду автотраси М-07 Київ-Ковель-Ягодин на Волині відкрито рух автотранспорту, пише ЦТС.

"Змінено організацію дорожнього руху ділянкою автошляху М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району", - йдеться в повідомленні. 

Відтепер транспортні засоби, що прямують зі сторони пункту пропуску "Ягодин", будуть проїздити цей відрізок "варшавки" по збудованому минулоріч лівому проїзду з двома смугами руху.  

Торік цю 3-кілометрову ділянку розширили у рамках реконструкції.

"Зокрема, проклали новий проїзд - провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальтобетону.  Також відновили існуючий проїзд. Стару дорогу розширили з 9 до 10,5 метрів та вкрили трьома шарами асфальтобетону, нанесли тимчасову дорожню розмітку", - додали в "Укравтодорі".

Цьогоріч на цій ділянці автошляху провели роботи з організації дорожнього руху - встановили дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку.

Роботи виконувала підрядна організація ТзОВ "Луцькавтодор-Сервіс".

"Сьогодні траса М-07 має надзвичайно велике значення як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому прикладаємо максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії", - підсумували в "Укравтодорі".