Тривають роботи з реконструкції ділянки дороги М-06 Київ-Чоп на Північному обході міста Житомир. Наразі на об’їзній дорозі, що пролягає між селами Глибочиця та Іванівка, роботи зосереджені на підготовчому етапі реконструкції.
Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Агентства відновлення.
Проводиться улаштування дренажного шару, геосинтетичного матеріалу та основи дорожнього одягу.
Одночасно тривають роботи з розбирання існуючого цементобетонного покриття по лівому проїзду та розчищення площі від чагарнику.
В межах реконструкції 22-кілометрової ділянки дороги передбачено розширити ділянку магістралі з двох до чотирьох смуг. Це підвищить безпеку руху, скоротить час у дорозі та впорядкує рух транспорту. Також передбачено забезпечити шумоізоляцію, налагодити водовідведення та забезпечити належний стан тротуарів і автобусних зупинок.
Північний обхід Житомира - це ділянка міжнародної автомобільної дороги M-06 Київ - Чоп, яка проходить повз обласний центр та є найвужчою ділянкою міжнародної дороги на всій її протяжності.Будівництво обходу Житомира відновили в травні 2026 року. Попередньо роботи були зупинені ще у 2020 році. Після завершення робіт Житомир припинить бути транзитним коридором для тисяч автомобілів щодня, а основні транспортні потоки будуть винесені за межі міста.


