Міністерство розвитку громад та територій України домовилось з Міністерством транспорту та інфраструктури Румунії щодо поновлення запуску автобусів великої місткості, незалежно від розміру та висоти транспортного засобу, через пункт пропуску "Дяківці – Раковець" у Чернівецькій області, пише ЦТС.
Відповідне рішення діятиме до кінця літа – період, коли пасажиропотік традиційно суттєво зростає.
"Мінрозвитку послідовно веде комунікацію з румунською стороною, щоб зберегти можливість перетину пункту пропуску автобусами великої місткості. Це рішення доводиться узгоджувати окремо, оскільки відкриття пункту пропуску для такого транспорту ускладнене інфраструктурними особливостями з румунського боку кордону", - йдеться в повідомленні.
Відповідні автобуси вже можуть перетинати пункт пропуску. Для виїзду з України вони мають бути зареєстровані у системі єЧерга.


