Американська корпорація Wabtec купує компанію Frauscher Sensor Technology Group - відомого австрійського розробника та провідного постачальника систем підрахунку осей рухомого складу та колісних датчиків, пише ЦТС.

В останні роки основним акціонером Frauscher була французька Delachaux Group, яка у 2019 році придбала цю компанію у американської Greenbriar Equity Group.

Сума операції складає 675 млн євро.

Wabtec розраховує, що поглинання Frauscher посилить позицію корпорації на глобальному ринку систем залізничної автоматики та телемеханіки.

На виставці InnoTrans 2024 компанія Frauscher представила нову розробку - стрілочний об'єктний контролер FAdP Point Control, що відповідає вимогам європейського стандарту EULYNX і допускає розміщення як на центральному посту, так і в шафах для підлоги.

У грудні 2024 року було підписано перший контракт на постачання таких об'єктних контролерів до Фінляндії.

У 2019 році у складі групи Frauscher було створено компанію Sensonic, яка спеціалізується на розробці та просуванні залізничних додатків на основі технології розподіленого акустичного зондування (DAS) з використанням волоконно-оптичних кабелів.

У 2024 році Sensonic увійшла до складу Kaynes Technology Group.