В Києві на вулиці Антоновича через пошкодження теплової мережі затопило цілу вулицю, на дорогах виникли пробки.

Як пише ЦТС, про це повідомили у КМДА.

КП "Київтеплоенерго" локалізувало місце пошкодження теплової мережі. Наразі на там працюють фахівці аварійно-відновлювальної бригади "Київтеплоенерго": здійснюють відключення ділянки та додатково обстежують локацію для проведення ремонтних робіт.

Станція метро "Либідська" працює у звичайному режимі. Рух наземного транспорту наразі перекрито. 

За інформацією КП "Київпастранс", у зв’язку з проривом трубопроводу затримується рух автобусів маршрутів №№ 2-М, 38-Д, 27, 52, 60 і тролейбусів №№ 1, 12, 42, 43-К, 42-Д.

Автобуси курсуватимуть зі змінами руху: ст. м. "Либідська" - вул. Джона Маккейна - вул. Академіка Філатова - бульв. Миколи Міхновського - далі за власними маршрутами.

Рух тролейбусів організовано: № 43 - від Кібернетичного центру до Дарницької площі без заїзду на Либідську; № 43-К - від Кібернетичного центру до метро "Деміївська"; № 1 - від вул. Галини Севрук до Деміївської площі; № 12 - від ст. м. "Васильківська" до ст. м. "Деміївська"; № 42-Д - від вул. Ольжича до вул. Саперно-Слобідської. 

"Пошкодження мережі діаметром 800 мм сталось під час гідравлічних випробувань. Теплоенергетики розпочали цю роботу, щоб виявити "тонкі" місця на трубопроводах і своєчасно провести ремонт для посиленої роботи взимку. Це дозволяє зменшувати рівень аварійності: порівняно з опалювальним періодом 2023/2024 кількість аварійних ситуацій, пов’язаних із пошкодженням теплових мереж, зменшилась на 15%", - йдеться в повідомленні.

imgbig (1)

imgbig (2)

imgbig