Колектив державного підприємства "Білгород-Дністровський морський торговий порт" просить владу розглянути можливість відновлення суднозаходів до цієї гавані, аби забезпечити роботою портовиків.

Як пише ЦТС, відповідні дописи з’явилися напередодні у Facebook на офіційній сторінці держпідприємства та на сторінці його очільниці Оксани Кіктенко.

В дописах зазначається, що від ДП вимагають погасити борги по зарплаті та портовим зборам, інші заборгованості.

"Допоможіть відкрити суднозахід і всі важі бажання здійсняться. Усі попередні звернення колективу порту щодо відновлення суднозаходу залишились без уваги. На розгляді залишаються чергові звернення", - відзначили в ДП "Білгород-Дністровський морський торговий порт".

"Вітаємо колег з портів Великої Одеси з величезним досягненням в надзвичайно важких умовах. На жаль, працівники Білгород-Дністровського порту мають лише змогу спостерігати, як вздовж берегів Бессарабії проходять тисячі суден без можливості заходу до акваторії їхнього підприємства", - зазначив перший заступник директора підприємства Ігор Білик.

Білгород-Дністровський порт розташований на західному березі Дністровського лиману. Також до ДП відноситься порт-пункт "Бугаз", що знаходиться на вході до лиману.

Вхід до лиману перекриває підйомний міст, який зазнав серії руйнівних ударів з боку російських окупантів.