В КМДА з посиланням на інформацію КП "Київський метрополітен" повідомили, що жодних змін у роботі станцій метро "Тараса Шевченка" та "Почайна" не піж час капремонту не заплановано. Відповідно до тендера з розробки проєктної документації, що відбувся в листопаді 2023 року, опрацьовується робочий проєкт планового капітального ремонту між цими станціями без зупинки руху поїздів, пише ЦТС.

"Однак остаточні проєктні рішення будуть визначені після проходження державної експертизи", - йдеться в повідомленні.

Як нагадують у комунальному підприємстві, станції "синьої" лінії метро "Почайна" і "Тараса Шевченка" були введені в експлуатацію у 1980 році. Через їх фізичну зношеність виникла потреба у плановому капітальному ремонті частини ділянки тунелю між станціями "Тараса Шевченка" та "Почайна".

На сьогодні всі станції та перегінні тунелі київського метрополітену, зокрема станційні комплекси "Поштова площа", "Тараса Шевченка" та "Почайна", працюють у звичайному режимі як для пасажирських перевезень, так і для цілодобового укриття населення під час повітряної тривоги.

"Комунальне підприємство завчасно інформуватиме пасажирів про початок капітальних ремонтів та інших робіт, що можуть вплинути на режим роботи метрополітену", - додали в КМДА.