Польські фермери продовжують блокувати рух вантажівок на трьох пунктах пропуску на кордоні з Україною. Вони пропускають по кілька одиниць вантажних авто на годину або взагалі обмежують рух, повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

Про це пише ЦТС з посиланням на Бізнес Цензор.

Станом на сьогодні блокування здійснюється на напрямку пунктів пропуску "Ягодин", "Рава-Руська" та "Угринів".

За словами Демченка, через "Ягодин" та "Раву-Руську" польські протестувальники за минулу добу взагалі не пропускали вантажівки в бік Польщі. Через "Угринів" проїхало 19.

Також через "Ягодин" вони пропускають на виїзд з Польщі вкрай малу кількість вантажівок за добу. За минулий день таких було 50. При тому, що це найбільший інфраструктурний напрямок для перетину кордону вантажними автомобілями.

Станом на ранок на цих трьох заблокованих напрямках в чергах на території Польщі загалом перебуває понад 600 вантажівок, 350 з яких - навпроти "Ягодина", повідомив речник.

Легкові автівки і автобуси скрізь вільно перетинають кордон, для цієї категорії транспорту по той бік кордону рух не обмежується.

Крім того, зберігаються черги на раніше розблокованих напрямках пунктів пропуску "Краківець" та "Шегині": 1000 та 700 вантажівок відповідно. Однак по цих напрямках відбувається інтенсивний рух як на виїзд з України, так і на в’їзд відповідно до пропускної спроможності кожного з пунктів пропуску.