Міська влада Черкас проводить перемовини з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку щодо можливості залучення коштів для придбання нових тролейбусів.

"Сьогодні разом з моїм першим заступником Сергієм Тищенком і представниками профільних структурних підрозділів поспілкувалися на цю тему із представниками Європейського банку реконструкції та розвитку. Зустріч відбулася в онлайн-форматі", - повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, якого цитує Дзвін.

За його словами, наразі 65%  машин тролейбусного парку вичерпали свій термін експлуатації. Потребує ремонту і контактна мережа.

"Ситуація не дозволяє забезпечити якісні послуги для населення. Обговорили з представниками ЄБРР концепцію модернізації муніципального електротранспорту Черкас із залученням фінансування цієї міжнародної організації. Хочемо закупити 45 нових тролейбусів та відремонтувати (фактично замінити) 20 км контактної мережі. На це орієнтовно необхідно 15 млн євро. Сподіваюся, що завдяки співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку Черкаси зможуть реалізувати цей корисний проєкт", - сказав Бондаренко.