КП "Київпастранс" та турецька Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayii Ve Ticaret A.Ş. підписали контракт на поставку автобусів в рамках кредиту Європейського інвестиційного банку.

Як пише ЦТС з посиланням на Alltransua, відповідне оголошення було опубліковане на порталі тендерів Євросоюзу.

Зазначається, що оголошення тендеру відбулось ще в березні 2021 року. Розкриття пропозицій багато разів переносилось, та відбулось лише у листопаді 2021 року. В подальшому оцінка пропозицій була призупинена через повномасштабне вторгнення з боку рф та бойові дії навколо Києва. Процеси по тендеру відновились лише в 2023 році. Всього учасників торгів було два - другим була компанія Otokar.

Згідно з початковим оголошенням перша партія автобусів має надійти вже за 8 місяців після сплати авансу, а вся партія не пізніше ніж за 22 місяці. Кількість автобусів не вказується, втім раніше повідомлялося, що мова може йти про 85 одиниць.

Вартість договору складе 18,6 млн євро.  

Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş є публічним акціонерним товариством у партнерстві турецької Anadolu Group та японських Isuzu Motors і Itochu.

Основною сферою діяльності є виробництво та продаж комерційних транспортних засобів, таких як легкі вантажівки, пікапи та автобуси.