У зв’язку з ремонтом перегінного тунелю на "синій" гілці метрополітену з 8 грудня від станції метро "Теремки" до станції "Либідська" буде організовано рух наземного транспорту, що дублюватиме маршрути закритих станцій метро, повідомляє Департамент транспортної інфраструктури КМДА, пише ЦТС.

Зокрема, буде організовано рух тимчасового автобусного маршруту загального користування № 2-М "Кібернетичний центр - станція метро "Теремки" - станція метро "Либідська", на якому працюватиме 60 автобусів з інтервалом руху 1 хв.

А також тимчасового тролейбусного маршруту № 43-К "Кібернетичний центр - станція метро "Либідська", на якому працюватиме 20 тролейбусів з інтервалом руху 3 хв.

10010

Також шлях автобусного маршруту загального користування № 38 подовжується до станції метро "Либідська". На маршруті працюватиме 5 автобусів з інтервалом руху 17 хв.

10014

Через необхідність вивільнення додаткових тролейбусів для роботи маршруту № 43-К, рух тролейбусного маршруту № 50 "Вулиця Милославська - станція метро "Либідська" тимчасово припиняється.

10013

На тролейбусному маршруті № 50-К "вул. Милославська - площа Дарницька" збільшується кількість рухомого складу, зокрема працюватиме 10 тролейбусів з інтервалом руху 9 хв. Посилення роботи цього маршруту дасть змогу частково переорієнтувати пасажиропотік з Оболонсько-Теремківської лінії метрополітену на Святошинсько-Броварську.