Комбінат "Каметсталь" Групи "Метінвест" з початку року в рамках програми відновлення локомотивів УЗТ повернув до роботи два маневрові тепловози після капітального ремонту.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію "Метінвесту".

Зазначається, що на комбінаті для підтримки працездатності рухомого залізничного складу поточні ремонти та технічне обслуговування виконують слюсарі й слюсарі-електрики цеху ремонту УЗТ. Однак для відновлення моторесурсів тепловозів час від часу їх необхідно лагодити капітально. Таку роботу виконують фахівці на спеціалізованих підприємствах, зокрема на Запорізькому тепловозоремонтному заводі.

Цього року після якісних капремонтів на комбінат повернулися локомотиви серії ТГМ4 № 1181 і № 1183.

Вони призначені для виконання маневрових робіт і технологічних перевезень. Зараз обидва тепловози працюють на станції Доменній - виконують насамперед завдання з встановлення чавуновозів і шлаковозів під доменні печі та перевозять чавун у міксерне відділення конвертерного цеху.

"Фахівці-ремонтники капітально відновили дизель, гідропередачу, повністю замінили електропроводку. Значну увагу приділили ремонту колісних пар. Колеса заново насаджені на осі - перебандажені. Візки розбирали, ревізували, замінили шестерні в гідромеханічних редукторах. Такий ремонт подовжує термін експлуатації машин ще на 6-7 років, зберігаючи їхні робочі показники", - зазначив заступник начальника управління залізничного транспорту з інжинірингу Олександр Настека.

Зараз на "Каметсталі" для забезпечення виробництва технологічними залізничними перевезеннями працює 31 локомотив.