Автопарк громадського транспорту Дрогобича впродовж півроку оновили новими автобусами, які відповідають стандартам Євро-5, повідомив директор ТОВ "Сігма", яке здійснює громадські перевезення по місту.

Про це пише ЦТС з посиланням на інформацію Дрогобицької міської ради.

Окрім цього, впродовж останніх двох днів перевізник тестує на маршруті №2 в Дрогобичі новий гібридний автобус MAN.

За словами перевізника, такі автобуси мають значно більший функціонал та пристосовані для перевезення маломобільних груп населення.

Зазначається, що є і труднощі в експлуатації такого роду транспорту. В першу чергу, це великі габарити автобуса, які роблять його менш маневреним та не дають змоги заїзду до кінцевих зупинок. Для використання такого транспорту потрібна відповідна інфраструктура, яка дасть змогу повноцінно використовувати весь функціонал транспортного засобу.

Однак, за твердженням перевізника - плани щодо реалізації проекту електротранспорту в місті є і їх сподіваються реалізувати.

"За півроку нам вдалось значно оновити автопарк. Якщо раніше в місті не було жодної одиниці, яка б відповідала стандартам Євро-3. То сьогодні це вже шостий автобус, який відповідає стандарту Євро-5. Це низькопідлогові автобуси, які забезпечують пасажирам відповідний рівень комфорту під час проїзду", - розповів директор ТОВ "Сігма" Михайло Пастушак.

Наразі всі транспортні засоби курсують на маршруті №2. Що ж стосується гібридного електротранспорту - після його тестової експлуатації, перевізник визначить доцільність використання такого роду в межах міста.

Паралельно ведеться робота над подальшим поповненням автопарку, та розвиток транспортної інфраструктури в місті.

IMG_2146-scaled

IMG_2147-scaled

IMG_2148-scaled

IMG_2149-scaled

IMG_2150-scaled